REZERVĒT
 

Jaunumi

Viens no pasaules labākajiem bārmeņiem un kokteiļu kartes autoriem ir latvietis Juris Ķēniņš. Pēc divarpus gadu prombūtnes, strādājot leģendārās viesnīcas Savoy bārā American Bar Londonā viņš ir atgriezies Latvijā un turpmāk saimniekos un izstrādās īpaši jūras ēdieniem pieskaņotus dzērienus kokteiļu un jūras velšu bārā BARENTS.

 

Par Barents

Barents komanda ar aizrautīgu darbu ik mirkli veltī tam, lai sniegtu saviem viesiem gastronomisku baudījumu un neatkārtojamu pieredzi.

Mūsu gatavošanas virziens ir tīrs, patiess un minimālistiks izceļot produkta pirmatnējo garšu. Mēs pazīstam katru zemnieku un zvejnieku, kas mūs apgādā ar produktiem, kuri pieejami vien ierobežotā daudzumā, līdz ar to – labākajā kvalitātē.

 

Ēdienkarte

 

Ziemeļu skarbā daba un tīrie ūdeņi nes vissmalkākās jūras veltes. Tīras un patiesas garšas, sezonālas izejvielas un dzīves svinēšana.
Tas ir Barents."

Šefpavārs Ivans Šmigarevs

Skatīt ēdienkarti


Es atlasu vīnu, kuri ir patiesi savā būtībā. Tie visprecīzāk izceļ sava reģiona augsni, klimatu un kultūru. Mūsu vīna kartes kodolu veido vēsāka klimata vīni, kas vislabāk sader ar auksto ūdeņu jūras veltēm un dārzeņiem."

Vīnzinis Kaspars Reitups

Skatīt vīnu karti


 
BARENTS kokteiļos izpaužas mūsu raksturs – ledāji un jūras sāļums. Tajos iemirdzas bāra interjera noskaņa un, līdzīgi kā restorānā, atklājas ziemeļu reģiona garšas, kuras tiek papildinātas ar izmeklētām sastāvdaļām no visas pasaules."

Bāra vadītājs Juris Ķēniņš

Skatīt ēdienkarti

 

Rezervēšana

RESTORĀNS

Izsmalcinātas vakariņas gardēžiem, kuri vēlas baudīt dzīvi ar svaigām jūras veltēm un sezonāliem produktiem. Pieejama šefpavāra Ivana Šmigareva izveidota pieckārtu vai septiņkārtu degustācijas ēdienkarte vai á la carte.Vīna saderība no Latvijas labākā vīnziņa Kaspara Reitupa piedāvā retus un izmeklētus vīnus no mūsu vīna pagraba.

JŪRAS VELŠU BĀRS

Krāšņs bārs ar 15 sēdvietām blakus restorānam. Austeres, tartari, seviče un jūras velšu plates ar izcilu vīnu izvēli un kokteiļiem. Pirms teātra ēdienkarte pieejama. Atvērti pusdienas laikam un vakariņām.

ŠEFPAVĀRA GALDIŅŠ

Šīs vietas restorānā paredzētas zinātkārākajiem no mūsu viesiem.Tieši pretīm virtuvei un šefpavāra meistarībai. Līdz 6 sēdvietām.

 

Privātie pasākumi

Mēs piedāvājam apkalpošanu privātiem pasākumiem klienta izvēlētā vietā.
Barents jūras velšu bārs piemērots līdz pat 15 personām, un to var rezervēt arī pasākumiem vai privātām vakariņām.
Lai iegūtu plašāku informāciju par pasākuma rīkošanu, rakstiet uz welcome@barents.lv vai zvaniet +371 2002 1022

 

Darba laiks

Restorāns: 18:00-23:00 Otrd - Se
Kokteiļu un Jūras velšu bārs:12:00-18:00 Otrd - Se

Atrašanās vieta

Smilšu iela 3
Rīga, LV-1050
Latvija

Sazinieties

Restorāns: +371 2002 1022
Jūras velšu bārs: +371 2955 5347
welcome@barents.lv

 

Instagram

 
© 2020 BARENTS; Privacy policy
Created: Barents